Wniosek o pełnomocnika z urzędu darmowy wzór - pobierz wzór wniosku od KancelariaPrawna24h.pl
Szybki podgląd
0,01 zł
Apelacja wzór - darmowy wzór Apelacji word od www.kancelariaprawna24h.pl
Szybki podgląd
0,01 zł
Regulamin sklepu - wzór regulaminu sklepów internetowych (w tym też sklepów allegro.pl)
Szybki podgląd
246,00 zł
PEŁNY ZESTAW WZORÓW PISM
Szybki podgląd
99,00 zł
Mały zestaw kodeksów studenta - 3 kodeksy audio
Szybki podgląd
65,01 zł 44,00 zł
Kurs obsługi programu Word
Szybki podgląd
29,00 zł
Kurs obsługi programu Excel
Szybki podgląd
29,00 zł
Duży zestaw kodeksów studenta w mp3
Szybki podgląd
239,00 zł 89,00 zł
Średni zestaw studenta - kodeksy audio mp3
Szybki podgląd
129,00 zł 69,00 zł
Kodeks kanoniczny - kodeks prawa kanonicznego
Szybki podgląd
17,99 zł
kodeks karny
Szybki podgląd
19,00 zł
kodeks postępowania cywilnego - kpc audio
Szybki podgląd
19,99 zł 19,00 zł
kodeks postępowania administracyjnego - kpa audio
Szybki podgląd
19,00 zł
Statystyki
Produktów: 108
Kategorii: 4
Odwiedzin: 761248
Strona głównaregulamin sklepu wwwRegulamin sklepu - wzór regulaminu sklepów internetowych (w tym też sklepów allegro.pl)

Regulamin sklepu - wzór regulaminu sklepów internetowych (w tym też sklepów allegro.pl)

246,00 zł

Wysyłka:48 godzin
Produkt dostępny (99994 szt.)
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

 OFERTA ZAWIERA GOTOWY WZÓR REGULAMINU, KTÓRY JEST ZGODNY Z NOWĄ USTAWĄ O PRAWACH KONSUMENTÓW (WRAZ Z WZOREM ODSTĄPIENIA) ORAZ USTAWĄ O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, CO GWARANTUJEMY !
  
Proszę zauważyć, że konkurencja twierdzi, iż ich regulamin napisał rada prawny (nie podają jego imienia oraz nazwiska co może wskazywać na kłamstwo) al przede wszystkim ich brak kompetencji wskazuje fakt, iż powołują się na ustawę o szczególnych warunkach sprzedaży.. oraz na ustawę o ochronie praw konsumenta, a przecież te dwie ustawy zostały uchylone z dniem wejścia w życie nowe ustawy konsumenckiej!
Uwaga! Coraz więcej przedsiębiorców zostało pozwanych za posiadanie regulaminu z treścią naruszająca prawa konsumentów!


REGULAMIN KTÓRY OFERUJEMY SPEŁNIA WYMAGANIA OBOWIĄZUJĄCYCH NORM PRAWNYCH BEZ WZGLĘDU JAKI RODZAJ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ PROWADZISZ, A TAKŻE BEZ WZGLĘDU, CZY JEST TO STRONA WWW CZY SKLEP NA ALLEGRO
(zredagowany przez mgr prawa specjalizującego się w prawie gospodarczym, który uczestniczył w aplikacji adwokackiej i był przedstawiciela stowarzyszenia na rzecz ochrony praw konsumentów i uczciwej konkurencji - w załączniku skany potwierdzające ww. informacje!!!Wiele przedsiębiorców nie posiada regulaminu lub posiada skopiowany od innego przedsiębiorcy i nawet sobie nie zdaje sprawy z ewentualnych konsekwencji!


Stowarzyszenia oraz Prezes UOKiK sprawdzają treść regulaminów i jeżeli znajdą postanowienie tzw. abuzywne składają pozew do Wydziału XVII Sądu okręgowego w Warszawie (który jest jedynym właściwym w tych postępowaniach) zgodnie z treścią art. 479 z indeksem 38 kodeksu postępowania cywilnego.


Niestety to się wiąże z kosztem postępowania sądowego (600zł) +koszt pełnomocnika strony (360zł) +koszt publikacji treści regulaminu w Monitorze Sądowym i Gospodarczym (70 gr. za znak).


Rejestr klauzul niedozwolonych można pobrać z strony Internetowej Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, a wystarczy że mają Państwo poniższe zapisy, a mogą zostać pozwane:

„Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki powstałe podczas transportu będą rozpatrywane tylko w przypadku sprawdzenia przesyłki w obecności kuriera realizującego dostawę. Warunkiem przyjęcia reklamacji będzie spisanie w obecności kuriera protokołu reklamacyjnego”,

„Sklep nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w dostawie zamówionych produktów, wynikłe z przyczyn niezależnych od niego, w tym opóźnień wynikłych z winy przewoźnika”,

„Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w

oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, nie może nosić śladów używania, być uszkodzony, dotyczy także opakowania”,

„W przypadku sporów właściwym będzie Sąd zgodnie z siedzibą sprzedawcy (bądź określenie miejscowości)”,

„Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane w katalogu, produktów dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń”,

„Sklep nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w dostawie zamówionych produktów, wynikłe z przyczyn niezależnych od niego, w tym opóźnień wynikłych z winy przewoźnika”.

W tej ofercie proponujemy regulamin, który realizuje wymóg informacji (zgodnie z ustawą o usługach świadczonych drogą elektroniczną oraz ustawą kodeks spółek handlowych), wymóg wynikający z ustawa konsumenckich, a także wymóg wynikający z ustawy o ochronie danych osobowych.

Jest to gotowy wzór regulaminu z dodatkowymi informacjami, przydatnymi, aby nie naruszać obowiązujących norm prawnych.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię

Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.